Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост → Обява 54569805

Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 1 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 2 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 3 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 4 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 5 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 6 - Апартаменти - 54569805 Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост, снимка 7 - Апартаменти - 54569805 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Габрово, Младост
гр. Габрово, Младост Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 00:14 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
1258 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Апартамент с ДВЕ СПАЛНИ на ЕСА. СДЕЛКА предлага за продажба панелен апартамент, разположен на 5-ти етаж, в отличен район на Габрово. Имотът е с площ от 66 кв.м и се състои от кухня, дневна, две спални, тоалетна, баня, тераса към дневната. За оглед, моля позвънете в удобно за Вас време. A-20032473
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
83 000 € 162 333,89 лв
Не се начислява ДДС