Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1 → Обява 54572401

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1, снимка 1 - Апартаменти - 54572401 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1, снимка 2 - Апартаменти - 54572401 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1, снимка 3 - Апартаменти - 54572401 1/3
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Връбница 1
гр. София, Връбница 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 16 май в 13:15 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
2806 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Година
1990
Предлагам за продажба двустаен апартамент в жк Връбница 1.
Апартамента се нуждае от освежителен ремонт но цялостно е в добро състояние.
Площ 62 кв.м Изложение Изток Запад.
В непосредствена близост до метростанция и спирки на градски транспорт.
Преглеждания: 34
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
174 000 € 340 314,42 лв
Не се начислява ДДС