Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски → Обява 54573971

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 1 - Апартаменти - 54573971 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски, снимка 2 - Апартаменти - 54573971 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Христо Смирненски
гр. Пловдив, Христо Смирненски Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:58 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
93 кв. м.
Цена на кв.м.
1161 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2027
✅Предлагаме Ви тристаен апартамент в нова сграда ПРЕД АКТ 14, разположена в един от най-бързо развиващите се райони на гр. Пловдив - кв. Христо Смирненски.

🔑Имотът е с функционално разпределение и включва:

➤ входно антре
➤ просторна дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ 2 спални
➤ 2 бани с тоалетна
➤ лоджия

📌В ЦЕНАТА НА ИМОТА ИМА ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО!

📌Жилището е подходящо както за собствено ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

📌 Огледи се извършват с предварителна уговорка.

📞 За повече информация и огледи, свържете се с нас.

✨ Deluxe Homes - Вашият коректен партньор в недвижимите имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Съдействие за ипотечно кредитиране
✔ Пълно обслужване до финализиране на сделката

🔍 Код на обявата: 143891
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Обяви на потребителя ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ Виж всички 94 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
108 000 € 211 229,64 лв
Цената е с включен ДДС