Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас → Обява 54577150

Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54577150 Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54577150 1/15
Продава МНОГОСТАЕН, гр. Поморие, област Бургас
гр. Поморие, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 22:45 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
160 кв. м.
Цена на кв.м.
1968 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
1991
Home2U недвижими имоти представя :
Тристаен апартамент с чиста площ от 106 кв.м състоящ се от голям хол, дневна с кухня , две спални, три санитарни помещения и три тераси.
Към имота има следните прилежащи части:

На партер- обзаведена стая с баня и тоалетна с площ 16,45 м2, с климатик и тераса.

Двустаен апартамент с площ от 40кв.м състоящ се от спалня, хол с кухненски бокс, остъклена тераса, баня с тоалетна, коридор. Обзаведен и оборудван след основен ремонт!

Към двата апартамента има изгредена система със слънчеви панели за топла вода.

Гараж с площ от 20кв.м

Уникална възможност за живеене в основния апартамент и отдаване под наем/ сезонно останалите помещения

За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон и цитирайте код: 257482
Преглеждания: 6
Популярни търсения: имоти многостаен апартамент
Цена:
314 900 € 615 890,87 лв
Не се начислява ДДС