Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас → Обява 54577415

Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54577415 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54577415 1/8
Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас
с. Равда, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 23:06 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
1694 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2008
Home2U недвижими имоти представя ДВУстаен апартамент с площ от 62кв.м с морска гледка и на метри от плажа в с.Равда.
Изцяло обзаведен и оборудван!
Без такса поддръжка!
Източно изложение!
Прекрасна тераса за отдих и барбекю!
Перфектен ваканционен имот с възможност за сериозен доход през летните месеци!
Покрива на сградата е след основен ремонт!
За повече информация и огледи се обадете и цитирайте код: 258173
Преглеждания: 5
Цена:
105 000 € 205 362,15 лв
Не се начислява ДДС