Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас → Обява 54578028

Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54578028 Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54578028 1/13
Продава 2-СТАЕН, с. Равда, област Бургас
с. Равда, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 08 май в 15:21 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
56 кв. м.
Цена на кв.м.
2052 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Код на офертата: 1128

ГОЛДИМА Естейтс продава двустаен апартамент с обща площ от 56 кв. м. в село Равда.

Състои се от коридор, светла всекидневна с трапезария и кухненски кът, уютна спалня, баня с тоалетна и две тераси с изглед към морето и територията на комлекса. Предлага се напълно обзаведен и готов за ползване, с всички необходими мебели и електроуреди. В отлично състояние!

Намира се в затворен комплекс, разполагащ с: градини със зеленина и разнообразна декоративна растителност, детска площадка, басейн за деца и възрастни, зони за отдих и разходка, подземен паркинг. Комплексът е удобен за целогодишно обитаване и предлага за собствениците множество полезни услуги - чистене, пране, поддръжка на имотите, ремонти, посрещане с автомобил на пристигащи собственици от летището или от всяка друга точка в страната.

Разстояние до известния морски курорт к.к. Слънчев бряг - 3 км., на 2 км. от старинния гр. Несебър и 25 км. от гр. Бургас.

Обадете ни се за повече информация и заявка за оглед!
...

Не намирате тук вашия имот?
Свържете се с нас и ни разкажете какво търсите, а ние ще ви предложим най - добрите оферти на пазара в момента! Предлагаме безплатни юридически консултации и съдействие за банков кредит при най - добрите условия за вас! 19 години опит в сферата на недвижимите имоти, безброй доволни клиенти! Нашият опит работи за вас.
Преглеждания: 22
Цена:
114 900 € 224 724,87 лв
Не се начислява ДДС