Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1 → Обява 54578316

Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1, снимка 1 - Апартаменти - 54578316 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1, снимка 2 - Апартаменти - 54578316 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1, снимка 3 - Апартаменти - 54578316 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1, снимка 4 - Апартаменти - 54578316 Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1, снимка 5 - Апартаменти - 54578316 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Добрич, Дружба 1
гр. Добрич, Дружба 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 06:42 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
65 кв. м.
Цена на кв.м.
1138 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
6
Агенция Явлена предлага напълно обзаведен и оборудван апартамент, находящ се в кв. Балик.
Имотът е разположен на 6-ти етаж в панелен блок и е със следното разпределение: просторен коридор, кухня с трапезария , голям хол с излаз на тераса , спалня и комбиниран санитарен възел. Изложението Изток-Запад гарантира естествена светлина през целия ден. Жилището е с подменена дограма, подови настилки - ламинат и теракот.

Предимства на апартамента: централно отопление с пелетна камина с водна риза и радиатори във всички стаи.
. (yavlenaCOM/168602).
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
74 000 € 144 731,42 лв
Цената е с включен ДДС