Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център → Обява 54582410

Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54582410 Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център, снимка 11 - Апартаменти - 54582410 1/11
Продава МЕЗОНЕТ, гр. София, Център
гр. София, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:45 ч.

Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
181 кв. м.
Цена на кв.м.
2646 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
8
Година
2027
Innove Недвижими имоти представя впечатляващ панорамен мезонет на последните етажи в бутикова жилищна сграда!

Имотът разполага с просторни дневни пространства, няколко самостоятелни стаи, функционално разпределение на дневна и нощна зона, санитарни помещения и големи панорамни тераси.

Мезонетът се отличава с:

впечатляващи гледки;
много добра естествена светлина;
просторни помещения;
усещане за къща в града;
големи открити пространства и тераси;
усещане за по-висок клас жилищна среда.

Жилището е с площ около 180м2 с общи части, а цената достига около 515 000 евро.

Имотът е подходящ за хора, търсещи просторен и представителен градски дом с повече комфорт, светлина и лично пространство.

Сградата разполага с асансьор, контрол на достъпа, подземни и надземни гаражи и отлично организирани общи части.

За повече информация и огледи се свържете с нас на посочения по-долу телефон.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
478 850 € 936 549,20 лв
Цената е с включен ДДС