Продава се четири спален тухлен апартамент → Обява 54582509

Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 1 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 2 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 3 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 4 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 5 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 6 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 7 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 8 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 9 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 10 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 11 - Апартаменти - 54582509 Продава се четири спален тухлен апартамент , снимка 12 - Апартаменти - 54582509 1/12
Продава се четири спален тухлен апартамент
гр. Габрово, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:55 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
99 кв. м.
Цена на кв.м.
1495 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Брой етажи
4
Година
1987
Продава се четири спален тухлен апартамент с чиста площ 99 кв.м. Апартаментът разполага с кухня с кухненски бокс,4 стаи, дълъг коридор,мокро помещение с пералня и баня с тоалетна заедно. Над апартамента има още една таванска стая, която можете да направите по ваш дизайн. Към имота са включени маза, малък външен двор и едно заградено паркомясто. Апартаментът е газифициран,с ПВЦ дограма в повечето стаи и алуминиева дограма в кухнята. Апартаментът има и външна изолация. Намира се в близост до две гимназии, основно училище,детска градина, поликлиника,куриерски услуги,пазар и детски площадки. На всеки етаж има по един апартамент,т.е.общо 4 етажа. Няма асансьор.
Моля, агенции и брокери да НЕ МИ пишат.
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
148 000 € 289 462,84 лв