Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски → Обява 54582937

Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 1 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 2 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 3 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 4 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 5 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 6 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 7 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 8 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 9 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 10 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 11 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 12 - Апартаменти - 54582937 Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски, снимка 13 - Апартаменти - 54582937 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. Стара Загора, Опълченски
гр. Стара Загора, Опълченски Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:52 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
97 кв. м.
Цена на кв.м.
1443 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Comfort estate предлага на Вашето внимание тристаен, тухлен апартамент, състоящ се от входно антре, просторна и уютна всекидневна, две самостоятелни спални, баня и тоалетна заедно, две тераси. Жилището е готово за живеене веднага или за инвестиция с цел отдаване под наем. Продава се във вида, в който е на снимките. Апартамента е разположен е на 5-ти етаж в сграда без асансьор с добре поддържани общи части и контрол на достъпа. Изложение изток- запад.
Ако този имот Ви интересува можем да организираме оглед в удобно за Вас време. За целта се обадете на отговорния брокер на тел. 0878408063 или посетете офиса на агенцията на ул. Х.Д.Асенов 110.
Comfort estate съдейства напълно безплатно на своите клиенти в процеса на получаване на банков кредит. С възможност за финансиране до 100% и с изготвяне на индивидуална оферта.
Услугата не е обвързана с покупка на недвижим имот.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
140 000 € 273 816,20 лв
Цената е с включен ДДС