Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив → Обява 54585022

Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 1 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 2 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 3 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 4 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 5 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 6 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 7 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 8 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 9 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 10 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 11 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 12 - Апартаменти - 54585022 Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив, снимка 13 - Апартаменти - 54585022 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. Асеновград, област Пловдив
гр. Асеновград, Пловдив Наблюдавай

Публикувана/обновена на 17 май в 20:16 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
1254 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Година
1980
От собственик!

Продава се просторен тристаен апартамент в кв. Запад в непосредствена близост до училища, детски градини, хипермаркет Kaufland и спирки на градски транспорт. С бърз и лесен излаз към пътя за Пловдив. Пред блока има детска площадка и достатъчно пространство за паркиране.

Апартаментът е индивидуално саниран (10см. изолация) с площ 69 кв.м. и отделно избено помещение. Състои се от две спални, хол, кухня, баня, отделна тоалетна и перално помещение. PVC дограма, външни алуминиеви щори Solis, два инверторни климатика General и Fujitsu, тента на терасата. Кухнята е с вградени електроуреди съдомиялна машина, аспиратор, микровълнова, фурна и керамичен плот Elektrolux.

Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
За повече информация и огледи свържете се на посочения телефон.
Преглеждания: 85
Цена:
86 500 € 169 179,30 лв
Не се начислява ДДС