Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54587560

Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54587560 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54587560 1/9
Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 08:36 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
34 кв. м.
Цена на кв.м.
1409 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2012
Предлагаме уютно студио в целогодишен комплекс в квартал Пясъци, к.к. Слънчев Бряг.

Имотът е разположен на 5 етаж в сграда с асансор.

Годишна такса поддръжка - 12 евро за кв.м.

Отделни партиди за ток и вода.

Без комисионна от купувача!
ID на имот 39940

Преглеждания: 8
Цена:
47 900 € 93 684,26 лв
Не се начислява ДДС