Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово → Обява 54588283

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 1 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 2 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 3 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 4 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 5 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 6 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 7 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 8 - Апартаменти - 54588283 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 9 - Апартаменти - 54588283 1/9
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово
гр. Варна, Аспарухово Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:54 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
67 кв. м.
Цена на кв.м.
2224 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Година
2015
HOLDING GROUP real estate предлага на своите клиенти обзаведен двустаен апартамент с морска панорама в к-с Саут Бей!
Апартаментът се състои от просторна дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна антре/коридор и тераса.
Намира се на първа линия море / на 1 мин от плажа/.
Имотът се намира в комплекс с ограничен достъп: има бариери, чип-на система, охрана и видео-наблюдение.
Има басейн, кафе-сладкарница, магазини и фитнес зала.
Пред сградите има възможост за свободно паркиране
За повече информация и огледи, моля да се обадите на посочения телефон и да цитирате код на оферта: 10837
Преглеждания: 2
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
149 000 € 291 418,67 лв
Не се начислява ДДС