Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център → Обява 54588395

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54588395 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54588395 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център
гр. София, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:05 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
67 кв. м.
Цена на кв.м.
3433 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2010
Ви предлага за продажба двустаен апартамент в централната част на Sofia, на изключително комуникативно място, на около 300 метра пешеходно разстояние от метростанция Константин Величков , както и в близост до Пазар Димитър Птков, в района на бул. Тодор Александров и бул. Инж. Иван Иванов .

Апартаментът е с площ от 67,12 кв.м. и се състои от:

антре
дневна с кухненски бокс
спалня
баня с тоалетна
балкон
Към апартамента има прилежащо мазе.

Има възможност за покупка на паркомясто на цена от 25 000 EUR.

За повече информация и огледи: Мариела Китанова

Тел.: 0886 067 888

Оферта 19577

Global Services

offers for sale a one-bedroom apartment located in the central part of Sofia, in a highly communicative area, approximately 300 meters walking distance from Sofia Metro Konstantin Velichkov Metro Station, and close to Dimitar Petkov Market, in the area between Todor Alexandrov Blvd. and Eng. Ivan Ivanov Blvd.

The apartment has a total area of 67.12 sq.m. and consists of:

entrance hall
living room with kitchenette
bedroom
bathroom with toilet
balcony
A basement storage room belongs to the apartment.

There is an option to purchase a parking space at a price of EUR 25,000.

For more information and viewings: Mariela Kitanova

Phone: +359 886 067 888

Offer Ref. No. 19577
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
230 000 € 449 840,90 лв
Не се начислява ДДС