Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг → Обява 54588565

Продава 1-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг
гр. Русе, Чародейка - Юг Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:14 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
42 кв. м.
Цена на кв.м.
1143 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Година
1980
панел,подобрения.Омега съдейства 100% на своите клиенти за закупуване на имота със заемни средства от банка. ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СОБСТВЕНО ЖИЛИЩЕ САМО ЗА 150 евро НА МЕСЕЦ СЪС ЗАЕМ ОТ БАНКА УРЕДЕН НА 100% ОТ НАС.Жилищни кредити и за българи, работещи в чужбина!
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
47 999 € 93 877,88 лв
Не се начислява ДДС