Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец → Обява 54588654

Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 1 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 2 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 3 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 4 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 5 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 6 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 7 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 8 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 9 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 10 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 11 - Апартаменти - 54588654 Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец, снимка 12 - Апартаменти - 54588654 1/12
Продава 3-СТАЕН, гр. Търговище, Боровец
гр. Търговище, Боровец Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 10:22 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
75 кв. м.
Цена на кв.м.
1600 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Агенция за недвижими имоти GreatHome представя на Вашето внимание луксозен 3-стаен тухлен апартамент с изключително модерна визия, функционално разпределение и усещане за простор и комфорт в района на БОРОВО ОКО .

📍 Имотът е с обща площ 74,93

АПАРТАМЕНТ от 67,53 кв.м.
изба 7,4 кв.м.
🏡 Разпределение:

✔ Огромен и светъл хол, създаващ усещане за лукс и уют

✔ Просторна стандартна спалня

✔ Кухня, преобразувана в модерна трапезария с кухненски кът, изнесен към терасата

✔ Луксозно изпълнена баня

✔ Стилен интериор, качествени материали и готов за нанасяне

Апартаментът впечатлява с модерно обзавеждане, функционалност и усещане за висок клас дом, подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.

💶 Цена: 120 000 евро.

За повече яснота прилагаме схема на разпределение, а за повече информация моля позвънете на 089 421 3399 или заповядайте в офиса на агенцията.

Офис: Георги Бенковски 2
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
120 000 € 234 699,60 лв
Цената е с включен ДДС