Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Център → Обява 54588942

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Център
гр. Пловдив, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:48 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
51 кв. м.
Цена на кв.м.
1653 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Оферта 69490: ГАРСОНИЕРА ЗА ПРОДАЖБА ДО ВМИ ОТЛИЧНА ИНВЕСТИЦИЯ
Предлагаме за продажба функционална гарсониера среална квадратура от 51кв с отлична локация в близост до ВМИ, подходяща както за живеене, така и за отдаване под наем.
Разпределение:

Самостоятелна кухня
Просторен хол / спалня
Голяма тераса 11 кв.м
Санитарно помещение
изба - 6кв

Предимства:

Отлична локация до ВМИ
Светъл и топъл апартамент
Практично разпределение
Подходящ за студенти, лекари или инвестиция
В близост до спирки, магазини, университет и болници

Имот с много добър потенциал за отдаване под наем и сигурна доходност.
За повече информация и оглед свържете се с нас.ВИЖТЕ ОЩЕ ИЗГОДНИ ОФЕРТИ НА https://www.kondorimoti.com/ С ЕЖЕДНЕВНА АКТУАЛИЗАЦИЯ!
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
84 300 € 164 876,47 лв
Не се начислява ДДС