Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4 → Обява 54589050

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 1 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 2 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 3 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 4 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 5 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 6 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 7 - Апартаменти - 54589050 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4, снимка 8 - Апартаменти - 54589050 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 4
гр. Варна, Възраждане 4 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:55 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
74 кв. м.
Цена на кв.м.
1865 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
9
Година
2026
Имоти Home Place Ви предлага двустаен апартамент за продажба в модерна новострояща се сграда в гр. Варна.

Характеристики:
Площ с общи части: 73.38 кв.м.
Чиста жилищна площ: 63.47 кв.м.
Етаж: 9

Предимства:
Доказан строител с отлично качество на изпълнение
Светли и функционални помещения
Южно изложение
Висок етаж с добра гледка и простор
В близост до парк и зелени площи
Без притеснение от бъдещо застрояване пред имота
Възможност за закупуване на паркомясто
Модерна визия и съвременна архитектура

Допълнителна информация:
Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Предлагаме съдействие за банково кредитиране и пълно документално обслужване по сделката.
Възможност за закупуване на:
? Открито паркомясто 19 700
? Закрито подземно паркомясто 20 700

За повече информация и организиране на оглед:
Код на обява:33429
Home Place Ние работим за Вас!
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
138 000 € 269 904,54 лв
Цената е с включен ДДС