Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1 → Обява 54589280

Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1, снимка 1 - Апартаменти - 54589280 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1, снимка 2 - Апартаменти - 54589280 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1, снимка 3 - Апартаменти - 54589280 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1, снимка 4 - Апартаменти - 54589280 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1, снимка 5 - Апартаменти - 54589280 1/5
Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Дружба 1
гр. Плевен, Дружба 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:15 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
1442 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2000
Едностаен апартамент в ж.к. Дружба 1, разположен на среден етаж в район с добра инфраструктура и удобен достъп до всички необходими удобства.

Жилището е с функционално разпределение:

стая

кухненски бокс

тераса

баня с тоалетна

маза 3 кв.м.

Изложение: изток, осигуряващо приятна естествена светлина през първата половина на деня.

...Среден етаж

...Практично разпределение

... Маза 3 кв.м.

....Отличен потенциал за отдаване под наем

Имотът е подходящ както за лично ползване, така и като инвестиция с добра възвръщаемост.

Оферта 21148.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
62 000 € 121 261,46 лв
Цената е с включен ДДС