Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово → Обява 54590370

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 1 - Апартаменти - 54590370 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 2 - Апартаменти - 54590370 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 3 - Апартаменти - 54590370 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 4 - Апартаменти - 54590370 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 5 - Апартаменти - 54590370 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово
гр. Варна, Аспарухово Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:53 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
2159 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
HOLDING GROUP real estate предлага за продажба елегантен двустаен обзаведен апартамент в луксозния комплекс South Bay, разположен на първа линия море в кв. Аспарухово. Имотът съчетава комфорт, модерна визия и отлична локация, превръщайки го в идеален избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

Жилището е с функционално разпределение и разполага със светла дневна с кухненски кът, уютна спалня, баня с тоалетна, антре и тераса, от която се открива усещане за простор и спокойствие. Големите френски прозорци осигуряват естествена светлина през целия ден и създават приятна атмосфера.

Комплекс South Bay впечатлява с модерна архитектура, висок клас строителство, контролиран достъп, отлично поддържани общи части, басейн, зелени площи и директен достъп до плажа. Районът предлага тишина, чист въздух и бърза връзка с централната част на Варна.

Имот, който носи усещане за ваканция всеки ден.

Без задкулисие, без скрити условия само сигурни сделки.

Пред сградите има възможост за свободно паркиране

За повече информация и огледи, моля да се обадите на посочения телефон и да цитирате код на оферта: 9599
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Обяви на потребителя ХОЛДИНГ ГРУП Виж всички 496 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
149 000 € 291 418,67 лв
Цената е с включен ДДС