Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово → Обява 54590446

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 1 - Апартаменти - 54590446 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 2 - Апартаменти - 54590446 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 3 - Апартаменти - 54590446 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 4 - Апартаменти - 54590446 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово, снимка 5 - Апартаменти - 54590446 1/5
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Аспарухово
гр. Варна, Аспарухово Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:49 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
98 кв. м.
Цена на кв.м.
2133 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Ако искате да живеете на метри от плажа този имот е за Вас!!!

HOLDING GROUP real estate предлага за продажба просторен и стилно обзаведен тристаен апартамент в луксозния комплекс South Bay, разположен на метри от плажа в кв. Аспарухово. Имотът впечатлява с нескриваема панорамна гледка към морето, която създава усещане за спокойствие, простор и истински морски комфорт.

Апартаментът е функционално разпределен и се състои от светла дневна с модерна кухня и трапезария, две уютни спални, баня с тоалетна, допълнителна тоалетна, входно антре и просторна тераса с директен морски изглед. Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с внимание към всеки детайл, готово за нанасяне или отдаване под наем.

Комплекс South Bay предлага висок клас строителство, модерна архитектура, контролиран достъп, отлично поддържани общи части, басейн, зелени площи и директна близост до морето. Локацията съчетава тишина, чист въздух и бърз достъп до центъра на Варна.

Имот, който съчетава лукс, комфорт и морска панорама в едно.

Без задкулисие, без скрити условия само сигурни сделки.
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Обяви на потребителя ХОЛДИНГ ГРУП Виж всички 496 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
209 000 € 408 768,47 лв
Цената е с включен ДДС