Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner → Обява 54591118

Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 1 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 2 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 3 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 4 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 5 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 6 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 7 - Апартаменти - 54591118 Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner, снимка 8 - Апартаменти - 54591118 1/8
Апартамент в Димитровград в близост до заведение Mr. Corner
гр. Димитровград, Хасково Наблюдавай

Публикувана/обновена на 18 май в 13:31 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
68 кв. м.
Цена на кв.м.
809 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Брой етажи
3
Година
1980
🏡✨ АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ DIAMOND 💎 предлага за продажба апартамент в гр. Димитровград – Център! 🔑

📍 ТОП ЛОКАЦИЯ – в непосредствена близост до MR.CORNER, на изключително комуникативно място, с бърз достъп до всичко необходимо за удобен градски живот!

🏠 Характеристики на имота:
✔️ Площ: 68 кв.м.
✔️ Строителство: Тухла
✔️ Етаж: 3
✔️ Мазе към имота
✔️ Разпределение:
▫️ Две стаи
▫️ Кухня
▫️ Коридор
▫️ Двойна тераса
▫️ Баня и тоалетна отделно

💰 Цена: 55 000 EUR

📌 Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция, благодарение на отличната си локация в централната част на града.

🏦 Съдействие за ипотечен и потребителски кредит!

📅 Огледи се извършват всеки ден с предварителна уговорка!

DIAMOND 💎 съдейства изцяло при покупко-продажба на имоти, банково финансиране и всички необходими юридически процедури до финализиране на сделката!
Преглеждания: 21
Цена:
55 000 € 107 570,65 лв