Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2 → Обява 54591133

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 1 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 2 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 3 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 4 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 5 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 6 - Апартаменти - 54591133 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 7 - Апартаменти - 54591133 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2
гр. Варна, Младост 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:30 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
61 кв. м.
Цена на кв.м.
1770 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2027
🏡 **БУЛ ИМОТ ПРЕДЛАГА ЕКСЛУЗИВОНО ДВУСТАЕН АПАРТАМЕН В кв. МЛАДОСТ**

Представяме Ви чудесна възможност за покупка на **2-стаен апартамент** 🔹 **Основни характеристики на имота:**
📍 **Локация:** Варна, кв. Младост 2
🏠 **Тип имот:** 2-стаен апартамент
📐 **Обща площ:** 61 кв.м
💶 **Цена:** 108 000
🛋️ **Брой стаи:** 2
🛏️ **Брой спални:** 1
🚿 **Брой бани с тоалетна:** 1
🌅 **Брой балкони:** 1
🛗 **Сграда с асансьор**
📞За повече информация и огледи Георги Колев, оферта:17883
Преглеждания: 9
Другите търсят също
Обяви на потребителя БУЛ ИМОТ Виж всички 694 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
108 000 € 211 229,64 лв
Не се начислява ДДС