Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1 → Обява 54591361

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 1 - Апартаменти - 54591361 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 2 - Апартаменти - 54591361 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 3 - Апартаменти - 54591361 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 4 - Апартаменти - 54591361 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 5 - Апартаменти - 54591361 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 6 - Апартаменти - 54591361 1/6
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1
гр. Варна, Владислав Варненчик 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:41 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
63 кв. м.
Цена на кв.м.
1586 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
5
Година
2026
Двустаен апартамент в луксозна жилищна сграда в кв. 'Владислав Варненчик'.
Перфектен малък жилищен комплекс с детски площадки, зелени площи и мното простор.
Отличен семеен имот в район с отлично развита инфраструктура.
Жилището е с изцяло южно изложение, на етаж 5 от 8 - среден, изцяло покрит апартамент.
Състои се от:

светъл и простоен дневен тракт
спалня
антре
баня с тоалетна
килерна ниша
голяма тераса тип лоджия

Сградата е разположена в модерен комплекс (първият по рода си в квартала), изгражда се с най-висок клас строителни материали. Без такса поддръжка.

Кв. 'Владислав Варненчик', в близост до Кметството, хранителни магазини, спирки и 'Джъмбо'.
Нова модерна жилищна сграда.

висококачествено изпълнение
утвърден инвеститор с доказано име в бранша
изцяло среден, южен апартамент

Обади се сега и цитирай този код 643717
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
99 900 € 195 387,42 лв
Не се начислява ДДС