Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център → Обява 54591981

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54591981 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54591981 1/9
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Център
гр. Варна, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:20 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
60 кв. м.
Цена на кв.м.
3317 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
1960
Тристаен апартамент в идеален център, до гаровия площад. Три отделни стаи. Обща тераса, килер, маза, след ремонт.
Сарата част на града, до гаровия площад.
Старо строителство с добре поддържани общи части.
Локация, състояние след ремонт, три отделни стаи, отлична цена.
Обади се сега и цитирай този код 694998
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
199 000 € 389 210,17 лв
Не се начислява ДДС