Продава 4-СТАЕН, гр. Пловдив, Остромила → Обява 54592863

Продава 4-СТАЕН, гр. Пловдив, Остромила
гр. Пловдив, Остромила Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:10 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
144 кв. м.
Цена на кв.м.
1292 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
Жилище с 3 големи спални в малка, 3-етажна сграда с перфектна локация в началото на Остромила.
Апартаментът:
3 спални
Голям хол над 40 кв.м.
Светъл кухненски бокс
2 тераси
3 санитарни помещения
Склад в апартамента
Сградата:
3-етажна с партерни гаражи, с асансьор от партер, в собствен двор с паркоместа и озеленяване, контролиран достъп без такси за управление на имота.
Паркиране:
Опция партерен гараж или паркомясто
Двор:
Идеална част от собствен облагороден двор с контролиран достъп, включен в цената.
За сделката:
Без такси за управление на имота! Без комисионна за купувача! Директно от строителя!
АКТ 16 до края на годината.
Подсигурено банково кредитиране при необходимост!
Апартаментите могат да бъдат видяни в почти завършен вид.
Заповядайте на оглед!
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
186 000 € 363 784,38 лв
Цената е с включен ДДС