Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1 → Обява 54593379

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 1 - Апартаменти - 54593379 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 2 - Апартаменти - 54593379 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 3 - Апартаменти - 54593379 1/3
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1
гр. Варна, Младост 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:39 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
1522 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
11
Година
2027
ДВУСТАЕН С УНИКАЛНА ПАНОРАМА - НОВО СТРОИТЕЛСТВО - ТОП ЦЕНА - УДОБНА ЛОКАЦИЯ

Имотът представлява : Дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, килер, входно предверие и лоджия.

Жилището е с обща площ от 69 кв.м., намира се на 11ти от 11 етажа в чисто нова и модерна сграда.

Състояние: Апартаментът се издава по БДС. С възможност за довършване до ключ.

Отлична Локация : Имота се намира в един от най-предпочитаните за живеене и инвестиция райони на град Варна - Младост. Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки.

Александър Мануков - 0878 300 267

Като клиенти на 'Бравис Брокърс' получавате най-добрите условия при нужда от ипотечен кредит.

Приложените снимки са илюстративни с цел добиване на представа как ще изглежда имота.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Обяви на потребителя БРАВИС БРОКЪРС ООД Виж всички 154 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
105 000 € 205 362,15 лв
Цената е с включен ДДС