Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк → Обява 54593447

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 1 - Апартаменти - 54593447 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 2 - Апартаменти - 54593447 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 3 - Апартаменти - 54593447 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 4 - Апартаменти - 54593447 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 5 - Апартаменти - 54593447 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк, снимка 6 - Апартаменти - 54593447 1/6
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Западен парк
гр. София, Западен парк Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:09 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
50 кв. м.
Цена на кв.м.
2998 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
L'Artista продава двустаен апартамент с площ от 50 кв.м., състоящ се кухня, баня с тоалетна, дневна с преходна стая и тераса пред хол.

Апартаментът е с източно изложение, изцяло вътрешен.

Сградата е тухлена, с поддържани общи части и контрол на достъп.

Към имотът има прилежащо мазе от 5.80 кв.м., състоянието е за ремонт.

Локацията на имота е много добра, в близост до метростанция, училище , детска градина и сред изключителна зеленина.

Реф. 1237

За L Artista
L Artista е първата агенция в България, която предлага не само посредничество при покупко-продажба на недвижими имоти, но и широк спектър от финансови услуги кредитиране, застраховане, инвестиционни фондове, пенсионно осигуряване и други, осигуряващи стабилност за Вашето бъдеще.

Намерете всичко, от което се нуждаете имоти и финансова сигурност на едно място.
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЛЕ АРТИСТА Виж всички 140 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
149 900 € 293 178,92 лв
Не се начислява ДДС