Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център → Обява 54594855

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 8 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 9 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 10 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 11 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 12 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 13 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 14 - Апартаменти - 54594855 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център, снимка 15 - Апартаменти - 54594855 1/15
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Център
гр. София, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 17:18 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
85 кв. м.
Цена на кв.м.
4118 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Просторен двустаен апартамент до Централни хали и ЦУМ
Предлагаме просторен двустаен апартамент на комуникативно място, в непосредствена близост до Централни хали и ЦУМ, София.

📞 За повече информация и огледи:

Мариела Китанова 0888 660 255

Оферта 19747

Spacious 1-Bedroom Apartment near Central Market Hall and TZUM
A spacious 2-room apartment located in a highly central and well-connected area, just steps away from Central Market Hall and TZUM, Sofia.

🔹 Layout:

Entrance hallway
Spacious living room
One bedroom
Option for a second bedroom or home office
Separate kitchen
Bathroom with toilet
Вalcony
This apartment offers flexible layout options and is ideal for both living and investment purposes.

For the agency s direct clients!

📞 For more information and viewings:

Mariela Kitanova +359 888 660 255

Offer 19747
Преглеждания: 9
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
350 000 € 684 540,50 лв
Не се начислява ДДС