Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6 → Обява 54594866

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 1 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 2 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 3 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 4 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 5 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 6 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 7 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 8 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 9 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 10 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 11 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 12 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 13 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 14 - Апартаменти - 54594866 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6, снимка 15 - Апартаменти - 54594866 1/15
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Люлин 6
гр. София, Люлин 6 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:12 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
2165 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2026
AXIO представя двустаен апартамент в ж.к. Люлин 6, част от съвременния жилищен комплекс Pulse Park Wellplex. Имотът е с югоизточно изложение. Предлага се възможност за закупуване на паркомясто.

Разпределение: дневна с трапезария и кухненски бокс с площ 26.06 кв.м, спалня 14.40 кв.м, баня с тоалетна 3.60 кв.м, склад 1.04 кв.м, коридор 4.10 кв.м и балкон 2.01 кв.м.

ЗАЩО да закупя този имот?
Локацията позволява бързо и удобно организиране на ежедневието. Kaufland е на 3 минути пеша, а в района има и други супермаркети, детски градини и училище 79 СУ Индира Ганди . MEGA Mall е на няколко минути от комплекса. Метростанцията е на около 10 минути пеша.

Комплексът предлага директен достъп до Pulse Fitness & SPA West Park с басейн, сауна, фитнес и групови тренировки, като за собствениците е осигурена 50% отстъпка.

Срещу сградата се намира тенис клуб.

Налични са паркоместа, зарядни станции и автомивка, както и качествено изпълнени общи части.

Ако Вие търсите такъв тип имот, ние ще осигурим сигурна сделка за Вас.
AXIO Умната агенция за недвижими имоти
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
155 900 € 304 913,90 лв
Цената е с включен ДДС