Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център → Обява 54594991

Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 1 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 2 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 3 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 4 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 5 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 6 - Апартаменти - 54594991 Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център, снимка 7 - Апартаменти - 54594991 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Плевен, Идеален център
гр. Плевен, Идеален център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 17:25 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
69 кв. м.
Цена на кв.м.
1667 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
1950
🔥 Имотите с характер се познават още от първия ред.

АЙВИХОУМ ви предлага тухлен апартамент в Плевен практичен, светъл и с усещане за дом още с влизането.

Не е поредният апартамент.
Не е преходен.
Не е за основен ремонт.

Това е онзи тип жилище, което влиза в списъка трябва да го видя .

🏡 69 кв.м

✔️ Добро състояние

📦 Маза 6 кв.м
📦 Таван 6 кв.м

💶 115 000

📞 0878 517 898
🌐 ivHome Real Estate

⚡ Понякога добрата сделка не чака второ обаждане.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
115 000 € 224 920,45 лв
Цената е с включен ДДС