Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане → Обява 54595680

Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 1 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 2 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 3 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 4 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 5 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 6 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 7 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 8 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 9 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 10 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 11 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 12 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 13 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 14 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 15 - Апартаменти - 54595680 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане, снимка 16 - Апартаменти - 54595680 1/16
Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Възраждане
гр. Русе, Възраждане Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 18:15 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
86 кв. м.
Цена на кв.м.
2092 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Обади се и цитирай този КОД: 695340

Предлагаме Ви, тухлен тристаен апартамент с ТЕЦ в началото на ул. Плиска, представляващ хол с преход към спалня, втора спалня,трапезария, кухненски бокс, баня и тоалетна отделно, Г- образен коридор и две тераси, изба - 9 кв.м. Апартаментът е с естествен паркет в стаите, гранитогрес в коридора и кухненския бокс, сменени ВиК и ЕЛ инсталации, среден, много топъл, отлично поддържан, готов за нанасяне. Продава се с наличното обзавеждане. Блока е с отлични общи части. Свободно паркиране в района.

Агенция за недвижими имоти Адрес Русе е партньор на Кредит Център, регистриран кредитен посредник в БНБ с рег. номер 65-ЗБ/22.08.2007г. Чрез Кредит Център можете да получите БЕЗПЛАТНА консултация за ипотечни и потребителски кредити, рефинансиране. Като клиенти на Кредит Център ще получите ПРЕФЕРЕНЦИАЛНИ условия от водещите банки у нас. Кредит Център ще Ви помогне да изберете най-подходящата за Вас банка, която ще Ви отпусне кредит- изгодно, бързо и лесно. Кредит Център ще Ви съдейства през целия процес до усвояване на кредита.
Преглеждания: 12
Другите търсят също
Обяви на потребителя АДРЕС - РУСЕ Виж всички 263 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
179 900 € 351 853,82 лв
Не се начислява ДДС