Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, м-т Ален мак
Цена на кв.м.
1738 €/кв. м.
Тристаен апартамент в Ален мак отличен имот за живеене или инвестиция
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в тих и спокоен район на местност Ален мак, в близост до предпочитаните плажове на Кабакум и Ривиера.
Жилището е ситуирано на 2-ри етаж в сграда с контролиран достъп и е с чиста площ от 69 кв.м. Разпределението е функционално и удобно:
- кухня
- дневна (с възможност да се ползва като 2-ра спалня)
- спалня
- баня с тоалетна
- тераса
Апартаментът е със западно изложение, което осигурява приятна светлина през следобедните часове.
Свободно паркиране в паркинг към сградата!
Локацията съчетава спокойствие, чист въздух и бърз достъп до плажа, което прави имота подходящ както за постоянно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем краткосрочно или дългосрочно.
Отличен избор за хора, търсещи комфорт, тишина и добра доходност от имот край морето.
За огледи и повече информация /0895 142 147
Реф./18199
Брокер/ Здравко Хаджиев
Цена на имота 119 900
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.