Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз → Обява 54600850

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 1 - Апартаменти - 54600850 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 2 - Апартаменти - 54600850 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 3 - Апартаменти - 54600850 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 4 - Апартаменти - 54600850 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 5 - Апартаменти - 54600850 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 6 - Апартаменти - 54600850 1/6
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Бриз
гр. Варна, Бриз Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 10:48 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
120 кв. м.
Цена на кв.м.
3000 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2025
БУЛ ИМОТ предлага на Вашето внимание тристаен панорамен имот!
Без комисионна! 💰 Гъвкави схеми за разсрочено плащане и възможност за банков кредит! 🏦 Доказана строителна компания с най-висок клас строителство! 🛠️

Имотът включва дневен тракт,2 спални, тераса, баня , тоалетна. 🏡 Апартамент, подходящ както за живеене, така и за инвестиция! 📈Издава се по БДС.

Статут апартамент,е от затворен тип, създаден с мисъл за ваше спокойствие, сигурност, зеленина и комфорт! 🌳💚 Тук ще откриете удобства като 24-часова охрана, видеонаблюдение, открит фитнес, много зеленина, велоалеи, магазини и заведения. 🚴‍♂️🛍️🍴

За повече информация и огледи се свържете с Женя Стоянова: 0887878833 📞
Преглеждания: 15
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
360 000 € 704 098,80 лв
Цената е без ДДС