Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център → Обява 54601610

Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Железник - център
гр. Стара Загора, Железник - център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 10:33 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
61 кв. м.
Цена на кв.м.
1525 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2024
Key Si Home предлага готов за мебелиране апартамент в сграда ново строителство.
Площа по документ за собственост е 61,31 кв.м.
Към жилището има мазе.
Апартамент е с ремонтирана баня с тоалетна, монтирани кухненски шкафове и затворена тераса със панорамна гледна.
Имота е позициониран на пети етаж в сграда с отлично поддържани общи части и асансьор.
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
93 000 € 181 892,19 лв
Не се начислява ДДС