Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област → Обява 54601697

Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 1 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 2 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 3 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 4 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 5 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 6 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 7 - Апартаменти - 54601697 Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област, снимка 8 - Апартаменти - 54601697 1/8
Продава 2-СТАЕН, с. Нови хан, област София област
с. Нови хан, София област Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 10:41 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
55 кв. м.
Цена на кв.м.
1855 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс в с. Нови хан, съчетаващ спокойствие, чист въздух и бърз достъп до София.
Характеристики на имота:
-Тип: Двустаен апартамент
-Състояние: Обзаведен
-Изложение: Запад
-Отопление: Електричество
-Прилежащо помещение: Таван 6 кв.м
Апартаментът се предлага напълно готов,обзаведен.
За комплекса:
-Басейни
-Магазин
-Ресторант
-Фитнес
-Аптека
-Детска площадка
-24/7 охрана
-Паркинг
Имотът е изключително подходящ както за живеене, така и за инвестиция.
За повече информация и организиране на оглед обадете се на посочения телефон.
Брокер: Цветелина Найденова
Оферта: 91715
Предлагаме безплатна консултация с кредитен консултант.
Преглеждания: 59
Цена:
102 000 € 199 494,66 лв
Не се начислява ДДС