Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1 → Обява 54602171

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 1 - Апартаменти - 54602171 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 2 - Апартаменти - 54602171 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 3 - Апартаменти - 54602171 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1, снимка 4 - Апартаменти - 54602171 1/4
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Владислав Варненчик 1
гр. Варна, Владислав Варненчик 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:10 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
42 кв. м.
Цена на кв.м.
2140 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
9
Година
1980
Vivahome ПРОДАВА ИЗГОДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ в кв. 'Владислав Варненчик' !

Имотът се състои от:

--> Входно антре
--> Просторна спалня
--> Кухня с трапезария
--> Широка тераса
--> Санитарен възел

Апартаментът се продава в състоянието от снимките - оборудван и готов за нанасяне. Разполага с всички необходими мебели и електроуреди. Бюджетно и достъпно предложение !

Перфектна локация - кв. Владислав Варненчик - до Кауфланд и бул. Трети Март !

Изгодна цена - 89 900 EUR

За повече информация и огледи: Николай Радев, 0877779462

Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
VIVAHOME - комплексни решения в сферата на недвижимите имоти !

Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Преглеждания: 1
Другите търсят също
Обяви на потребителя ВИВАХОУМ Виж всички 240 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
89 900 € 175 829,12 лв
Не се начислява ДДС