Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54602284

Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54602284 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54602284 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54602284 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 4 - Апартаменти - 54602284 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 5 - Апартаменти - 54602284 Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 6 - Апартаменти - 54602284 1/6
Продава 1-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:20 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
42 кв. м.
Цена на кв.м.
1143 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2027
Оферта 85844 - Едностаен апартамент в кв. Тракия, Пловдив, в нова сграда с очакван АКТ 16 през 2027 г.

🏡 Площ: 42 кв.м
🏢 Етаж: 3
💶 Цена: 48 000

Подходящ имот за живеене или инвестиция в развиващ се район.
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Обяви на потребителя АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Виж всички 935 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
48 000 € 93 879,84 лв
Не се начислява ДДС