Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 54602470

Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54602470 Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54602470 1/12
Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 12:13 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
100 кв. м.
Цена на кв.м.
2500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2011
Тристаен апартамент, в к-с Долче Вита , на брега на морето, пристанище Марина Диневи -Свети влас!
Агенция ВЛАДАН , предлага за продажба, чудесен ваканционен имот, в комплекс Долче Вита 2
Комплексът се отличава с модерна средиземноморска визия и архитектурен стил и е с перфектната локация - на 50 м от морския бряг и прекрасните плажове със Син Флаг и точно до яхтено пристанище Марина Диневи . Долче Вита разполага с басейн за възрастни и деца, както и чудесна градина с изглед към морето, джакузи и детска площадка което гарантира пълен релакс и комфорт на своите обитатели.
Апартаментът е просторен с директна гледка към морския бряг, състои се от антре, дневна с кухня, две спални, два санитарни възела с баня и две тераси!
Продава се напълно обзаведен и оборудван!
Агенция ВЛАДАН вярва в своите клиенти, повярвайте и Вие в Нас!
Преглеждания: 10
Цена:
250 000 € 488 957,50 лв
Не се начислява ДДС