Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас → Обява 54602859

Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас
гр. Созопол, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 12:07 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
1217 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2026
НОВ ПРОСТОРЕН ЕДНОСТАЕН ИМОТ, ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ НА 800 М. ОТ ПЛАЖ ХАРМАНИ!
БЕЗ ТАКСА ПОДДРЪЖКА! ГАРАНТИРАНИ СРОКОВЕ!

Разпределение:

антре,
дневна,
баня с тоалетна,
просторна веранда.
Изложения: Юг /Изток

Фасада: EPS топлоизолационен пакет 10 см., силиконова мазилка Baumit.
Дограма: PVC 5 камерна.
Тераси: гранитогрес за външни условия. Покривни тераси с XPS и хидроизолация.
Алуминиев ажурен парапет.
Покрив: Плосък.
Общи части: стълбище от гранитогрес и алуминиев парапет.

Сградата ще бъде въведена в експлоатация в края на 2026 год. със същото качество и бързина, характерни за компания!
Най-бързо развиващият се район в гр. Созопол, на 10 минути пешеходно разстояние от плаж Хармани и всички големи търговски обекти, кафенета, ресторанти!

Предлагаме безплатно кредитно консултиране и изготвяне на сравнителни оферти, за да получите най-добрите условия при финансиране с банков кредит според вашия профил.
📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед!

#адрес#созопол#нов#апартамент
Преглеждания: 10
Цена:
77 900 € 152 359,16 лв
Цената е с включен ДДС