Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас → Обява 54602902

Продава 1-СТАЕН, гр. Созопол, област Бургас
гр. Созопол, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 12:10 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
50 кв. м.
Цена на кв.м.
1110 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2011
Едностаен апартамент, на метри от плаж Хармани , в античния Созопол!
Агенция ВЛАДАН , предлага за продажба, едностаен апартамент /тип студио/, на партер, което е просторно, с възможност за обособяване на светла спалня. Имотът е разумна инвестиция, както за лично целогодишно ползване, така и за ваканционен имот с цел отдаване под наем, поради перфектната си локация, на метри от плаж Хармани , Старинен град Созопол, развелекателни и атракционни обекти!
Агенция ВЛАДАН , вярва в своите клиенти, повярвайте и Вие в Нас!
Преглеждания: 14
Цена:
55 500 € 108 548,57 лв
Не се начислява ДДС