Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54603001

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 1 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 2 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 3 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 4 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 5 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 6 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 7 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 8 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 9 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 10 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 11 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 12 - Апартаменти - 54603001 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия, снимка 13 - Апартаменти - 54603001 1/13
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:19 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
102 кв. м.
Цена на кв.м.
1813 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2026
✅Предлагаме Ви тристаен апартамент в нова сграда ПРЕД АКТ 14, разположена в един от най-бързо развиващите се райони на гр. Пловдив - кв. Христо Смирненски.

🔑Имотът е с функционално разпределение и включва:

➤ входно антре
➤ просторна дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ 2 спални
➤ баня с тоалетна
➤ тераса

📌Отлична локация: На пешеходно разстояние от магазини, търговски центрове, паркове, училища, детски градини, автобусни спирки.

📌Жилището е подходящо както за собствено ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

📌 Огледи се извършват с предварителна уговорка.

📞 За повече информация и огледи, свържете се с нас.

✨ Deluxe Homes - Вашият коректен партньор в недвижимите имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Съдействие за ипотечно кредитиране
✔ Пълно обслужване до финализиране на сделката

🔍 Код на обявата: 142773
Преглеждания: 1
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
184 900 € 361 632,97 лв
Цената е с включен ДДС