Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните → Обява 54603009

Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 1 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 2 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 3 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 4 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 5 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 6 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 7 - Апартаменти - 54603009 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 8 - Апартаменти - 54603009 1/8
Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните
гр. София, м-т Камбаните Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:30 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
179 кв. м.
Цена на кв.м.
3212 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Unique Estates има удоволствието да ви представи просторен четиристаен апартамент за продажба в затворен комплекс Gravity Homes.

Комплексът Gravity Homes се намира в престижния район 'Камбаните', с бърз достъп до центъра на града и Околовръстният път, близо до природата и Витоша.

Имотът се различава с функционално разпределение, много естествена светлина и усещане за простор. Комплексът предлага високо качество строителство, 24/7 охрана, богато озеленена сред, и разнообразие от удобства за комфортен и модерен начин на живот.
Антре, просторна дневна с кухня и трапезария, склад, баня/тоалетна, две спалния,трета спалнив със собствена баня и дрешник и двор. Ref. ID:29683
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
575 000 € 1 124 602,25 лв
Не се начислява ДДС