Едностаен апартамент за продажба - кв. Гагарин → Обява 54603417

Едностаен апартамент за продажба - кв. Гагарин
гр. Пловдив, Гагарин Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:53 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
45 кв. м.
Цена на кв.м.
996 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Брой етажи
9
Година
2026
✅Предлагаме Ви едностаен апартамент в нова сграда, разположена в един от най-бързо развиващите се райони на гр. Пловдив - кв. Гагарин.

🔑Имотът е с функционално разпределение и включва:

➤ входно антре
➤ просторна дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ баня с тоалетна

📌Жилището е подходящо както за собствено ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

📌 Огледи се извършват с предварителна уговорка.

📞 За повече информация и огледи, свържете се с нас.

✨ Deluxe Homes - Вашият коректен партньор в недвижимите имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Съдействие за ипотечно кредитиране
✔ Пълно обслужване до финализиране на сделката

🔍 Код на обявата: 142753
Преглеждания: 6
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Популярни търсения: едностаен
Цена:
44 800 € 87 621,18 лв