Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
Цена на кв.м.
1853 €/кв. м.
🏡 Предлагаме за продажба светъл и просторен апартамент в един от най-
предпочитаните райони на Варна кв. Левски. Имотът се намира в тухлена сграда и е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем. Жилището впечатлява с функционално разпределение, реална площ и прекрасна панорамна гледка от висок етаж. ✨
📍 Локация: Варна, кв. Левски - Технически университет
💶 Цена: 138 990
🏢 Тип имот: Апартамент
🧱 Сграда: Тухлена
📐 Чиста площ: 75 кв.м
🏙 Етаж: 16-ти, непоследен
🎁 Към имота: таванско помещение 5 кв.м.
🛋 Разпределение:
🔹 Хол
🔹 Спалня
🔹 Кухня
🔹 Баня
🔹 Две големи тераси
🔹 Таванско помещение
✅ Апартаментът е с частично направени подобрения, което дава възможност новият собственик да завърши част от помещенията по свой вкус и стил.
✅ Подходящ е за инвестиция, благодарение на отличната локация и голямото търсене на имоти в района.
✅ Сградата е с поддържани общи части и разполага с 2 асансьора.
🌳 Квартал Левски е сред най-желаните за живеене във Варна комуникативен, уреден и предпочитан от семейства и студенти.
🛍 В близост ще откриете университет, училища, детски градини, супермаркети, спирки на градски транспорт и удобни места за паркиране.
За повече информация или оглед : Д.Бойчев - 0894003566
Преглеждания: 9
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.