Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село → Обява 54604537

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 1 - Апартаменти - 54604537 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 2 - Апартаменти - 54604537 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 3 - Апартаменти - 54604537 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 4 - Апартаменти - 54604537 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село, снимка 5 - Апартаменти - 54604537 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Красно село
гр. София, Красно село Наблюдавай

Публикувана/обновена на 21 май в 10:58 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
75 кв. м.
Цена на кв.м.
2867 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2010
Предлагам изключително стилно и обзаведено жилище близо до метростанция КР.село.Жилището е след основен ремонт с готов наемател.Просторна дневна с кухн. бокс и отделна спалня.Един балкон.Имотът разполага с вградена кухня с нови ел.уреди. и чисто нова баня. Застоената площ е 66кв.м.Агенцията работи с комисионна.
Преглеждания: 21
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
215 000 € 420 503,45 лв
Не се начислява ДДС