Нов Bluelab OnePen 3-в-1 (pH, EC/PPM, температура) с Bluetooth"
Бързо и точно: OnePen осигурява най-бързото време за стабилно отчитане на pH и проводимост (EC/PPM) на пазара, автоматично настройва отчитането въз основа на температурата и е с точност до ±0,01.
Водоустойчив и изключително издръжлив: OnePen е със степен на защита IP68 (прахоустойчив и водоустойчив до 1 метър), а сменяемата pH сонда с двоен преход и титаниеви електроди опростява поддръжката и удължава живота на сондата. Освен това, тя плава!
Умно и свързано: Лесно управлявайте тестовите си данни със синхронизация чрез Bluetooth и нашето приложение Edenic за управление, проследяване и споделяне на данни. Проследявайте историята на отглеждането си и комбинирайте данни на едно място с други инструменти на Bluelab, като например Guardian Wifi Monitor.
Радост за държане: Изработена от луксозни, първокласни материали с ергономичен и издръжлив дизайн, екран с висок контраст за четливост при слаба светлина и капачка, която поддържа сондата ви в добро състояние.
Изборът на професионалния производител: Bluelab е първият избор на професионалистите за инструменти за тестване и мониторинг. OnePen е кулминацията на 30-годишния инженерен опит в хидропонните измервания.
Преглеждания: 7
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.