Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз → Обява 54605253

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 1 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 2 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 3 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 4 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 5 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 6 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 7 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 8 - Апартаменти - 54605253 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз, снимка 9 - Апартаменти - 54605253 1/9
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Бриз
гр. Варна, Бриз Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:44 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
2532 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2026
Прайм Глобал Груп представя

Двустаен апартамент с морска панорама 62 кв.м., Акт 16

За имота:

Двустаен апартамент, 62 кв.м.
5-ти етаж от 6-етажна сграда с асансьор
Изложение: изцяло юг
Морска панорама
Акт 16 (въведен в експлоатация)

Допълнително:

Имотът е подходящ за отдаване под наем висока доходност.

Код на Имота: 3168
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
157 000 € 307 065,31 лв
Цената е с включен ДДС