Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин → Обява 54605504

Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 1 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 2 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 3 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 4 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 5 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 6 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 7 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 8 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 9 - Апартаменти - 54605504 Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин, снимка 10 - Апартаменти - 54605504 1/10
Ексклузивно! Двустаен апартамент с АКТ 16 - кв. Гагарин
гр. Пловдив, Гагарин Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 14:59 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
75 кв. м.
Цена на кв.м.
1440 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
7
Брой етажи
12
Година
2025
🔥ЕКСКЛУЗИВНО!
🏡 Стилен двустаен апартамент в НОВА СГРАДА с АКТ 16 - кв. Гагарин, Пловдив
✅ Подходящ за живеене или инвестиция

🔑 Разпределение:

➤ входно антре
➤ дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ спалня
➤ баня и тоалетна
➤ 2 тераси

🗺️ Изложение: Юг и Север

📍 Възможност за закупуване на подземно паркомясто - 15 000 евро

📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅

✨ Deluxe Homes - коректен партньор в сделките с имоти
✔ Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка

🔍 Код на обявата: 143914
Преглеждания: 5
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
108 000 € 211 229,64 лв