Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина → Обява 54605538

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 1 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 2 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 3 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 4 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 5 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 6 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 7 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 8 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 9 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 10 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 11 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 12 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 13 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 14 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 15 - Апартаменти - 54605538 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина, снимка 16 - Апартаменти - 54605538 1/16
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина
гр. Варна, Кайсиева градина Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:59 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
75 кв. м.
Цена на кв.м.
2800 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2021
Home Place недвижими имоти предлага за продажба ТРИСТАЕН ОБЗАВЕДЕН и ОБОРУДВАН апартамент с ДВЕ ПАРКОМЕСТА, с впечатляваща НЕСКРИВАЕМА ПАНОРАМА към Варненското езеро, разположен в нова сграда от 2021 г. в ж.к. Владислав Варненчик, /Кайсиева градина, срещу Metro ,в района на магазин ' Кауфланд'.

Апартамента е завършен с качествени материали и много вкус, светъл и топъл, с функционално разпределение и модерен интериор.
Имота се продава напълно обзаведен и оборудван, подходящ както за лично ползване, така и за краткосрочно или дългосрочно отдаване.

Разпределение:
-Дневна с кухня и трапезария - 22 кв.м.
-Спалня 1 - 13 кв.м.
-Спалня 2 - 10 кв.м.
-Баня с тоалет
-Коридор - 7 кв.м.
-Тераса - 20кв.м.
-Подземно паркомясто включено в цената
-Открито паркомясто включено в цената

Допълнителна информация :
-Площ - 74кв.м.
- Етаж 6-ти с асансьор който тръгва от гаража
- Изложение ЮГ, светъл и топъл
-Голяма панорамна тераса - 20 м? /не влиза в квадратурата/
-Две паркоместа в цената
- Въведен в експлоатация 2021 г.
- Вид строителство: Тухла

За повече информация и огледи, свържете се с нас и цитирайте код:
КОД НА ИМОТА: 33326
HOME PLACE - Ние работим за Вас!
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
210 000 € 410 724,30 лв
Цената е с включен ДДС